جانشین فرمانده کل انتظامی کشور:

ایجاد اشتغال کارآمد، مرزنشینان را از شغل‌های کاذب دور می‌کند

هرمزگان - جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: با ایجاد اشتغال کارآمد، مرزنشینان از شغل‌های کاذب می‌شوند. باید مشکلات فرهنگی، اجتماعی و معیشتی مردم را برطرف سازیم.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از هرمزگان، سردار قاسم رضایی پس از حضور در استان هرمزگان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: اوضاع کشور آرام است و ما به آینده کشور خوشبین هستیم.

وی با اشاره به حماسه عظیم انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: در مرزها باید معیشت مرزنشینان مدنظر مسئولان قرار بگیرد و شغلی برای آنان فراهم شود تا به مشاغل کاذب روی نیاورند. همه باید کمک کنیم تا مشکلات مردم اعم از معیشتی و فرهنگی، اجتماعی و … را برطرف کنیم.

جانشین فراجا در ادامه با بیان اینکه ما از مجموعه انتظامی و مرزبانی استان رضایت کامل داریم و فرماندهان انتظامی و دریابانی استان با تجربه بالا وارد شده‌اند و هیچ دغدغه‌ای نداریم، تصریح کرد: علت حضور ما در این استان صرفاً عرض خداقوت و کمک به مجموعه انتظامی در جهت احصاء و برطرف کردن مشکلات و چالش‌های احتمالی استان است.

این مقام ارشد انتظامی کشور در پایان بیان کرد: ما در بحث استخدام نیروهای بومی دست استان را باز گذاشته‌ایم البته تاکید ما بر این است، عزیزانی باید جذب شوند که شایستگی خدمت در فراجا را داشته باشند و به صورت کلی ما محدودیتی برای جذب نیرو نداریم.

Print Friendly, PDF & Email