پوستر سومین دوره مسابقه طراحی پوستر حمایت از کالای ایرانی در قزوین رونمایی شد

قزوین - پوستر سومین دوره مسابقه طراحی پوستر حمایت از کالای ایرانی با موضوع شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین رونمایی شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از قزوین، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در برنامه رونمایی از پوستر این مسابقه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام گفت: در این حوزه استفاده از ظرفیت‌های درونی و توجه دادن اذهان به استفاده از کالای ایرانی بحثی است که هم از طرف مقام معظم رهبری و هم از جانب مدیران و مسئولین ارشد کشور و استان همواره مورد تاکید واقع شده است.

حسین براتی افزود: تبلیغات موضوع اجتناب ناپذیری است که در آگاهی رساندن به مردم و انتخاب آنان برای استفاده از کالای ایرانی و عدم استفاده از کالای قاچاق بسیار مهم و تاثیرگذار است بنا براین اگر بخواهیم از این دریچه به آن نگاه کنیم باید انرژی خوب و مضاعفی گذاشته تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

وی تصریح کرد: این مسابقه به صورت مجازی و در سطح استان قزوین برگزار خواهد شد لذا از تمامی طراحان پوستر استان دعوت به عمل می آید تا در این مسابقه شرکت کرده و آثار خود را ارسال کنند.

به گفته این مسوول  آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵مرداد سال جاری اعلام داشت و گفت: و موضوعات این مسابقه به شرح زیر می باشد،شعار سال”جهش تولید با مشارکت مردم”،مبارزه با قاچاق کالا و ارز است ونحوه شرکت و شرایط ارسال آثار علاقه مندان می توانند حداکثر با ۳ اثر در این مسابقه شرکت نمایند و  آثار ارسالی باید در سایز ۳۵*۵۰ و وضوح ۳۰۰DPI باشد.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در پیام رسان ایتا به شماره تلفن ۰۹۰۵۰۳۵۹۵۱۲با درج مشخصات کامل خود شامل:نام و نام خانوادگی،شماره تماس(همراه و ثابت)ارسال نمایند و نفرات برگزیده باید فایل اصلی اثر خود را با فرمت PSD به دبیرخانه تحویل کنند.

براتی اضافه کرد:  به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه گواهی شرکت اهدا خواهد شد و  شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن دبیرخانه به شماره ۰۲۸۳۳۶۹۱۳۹۲ تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است به ۵ اثر برتر منتخب هیات داوران مسابقه جایزه نقدی و لوح تقدیر اهدا خواهدشد.

Print Friendly, PDF & Email