ماموریت استاندار هرمزگان به فرماندار قشم و مدیران د ستگاه های اجرایی ذیربط برای بررسی موضوع ژئوپارک قشم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت:استاندار هرمزگان روز شنبه هفته جاری پس از اطلاع از موضوع ژئوپارک جزیره قشم با صدور دستوری خواستار رسیدگی موضوع باتشکیل تیم بازرسی متشکل از دستگاه هایی اجرایی ذیربط بامسئولیت فرماندار شهرستان قشم شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر ایرج حیدری در این رابطه گفت:صدور مجوز های سرمایه گذاری از سوی دستگاه هایی اجرایی ذیربط و تخصصی صورت می پذیرد و این دستگاه ها مسئولیت پاسخگویی در حوزه مسئولیتی خود را دارند.

وی افزود:پس از اعلام موضوع ژئوپارک جزیره قشم استاندار هرمزگان تیمی را متشکل از دستگاه هایی اجرایی تخصصی شامل شیلات، محیط زیست، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی با مسئولیت فرماندار شهرستان قشم ماموریت داد این موضوع را از نزدیک بررسی و گزارش نمایند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تیم مذکور هم اکنون نیز در محل مورد نظر در حال بررسی موضوع از نظر کارشناسی است.

حیدری خاطرنشان کرد:مجوزهای مربوط به این طرح مورد بررسی قرار گرفته که تاکنون تخلفی در فرایند صدور مجوز ها مشاهده نشده است و بررسی دقیق موضوع در حال انجام است.

وی افزود: مقوله سرمایه گذاری از اهمیت بسزایی برخوردار است و این موضوع در چهارچوب قانونی و با حفظ حرمت سرمایه گذران رسیدگی و نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: کلیه سرمایه گذاران طرح به تعداد ۱۹ نفر همگی از بومیان جزیره قشم می باشند.

Print Friendly, PDF & Email