تعطیلی موقت بازار ماهی فروشان بندرعباس/ شهروندان از دستفروشی‌ها خرید نکنند

رئیس سازمان مدیریت مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از تعطیلی موقت بازار ماهی فروشان به منظور ضدعفونی این مجموعه خبر داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی عامری سیاهویی در این ارتباط اظهار کرد: بازار ماهی فروشان به منظور انجام ضدعفونی کلی و دقیق از صبح امروز به مدت ۴۸ ساعت تعطیل است.

وی افزود: این اقدام به منظور پیشگیری هرچه بیشتر در راستای حفظ سلامتی کارکنان بازار ماهی فروشان و شهروندان صورت گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه در این اقدام، کلیه بخش های بازار ضدعفونی می‌شود، خاطرنشان کرد: فعالیت شاغلین این بازار پس از بازگشایی مجدد، منوط به تاییدیه سلامت افراد است.

عامری تصریح کرد: تعطیلی بازار ماهی‌فروشان موقتی بوده و احتمالا از روز چهارشنبه(سوم اردیبهشت ماه) فعالیت خود را مجددا آغاز می‌کند.

وی تاکید کرد: پس از بازگشایی مجدد بازار، تمهیدات جدی‌تر و بیشتری برای مراجعین و فروشندگان اعمال می‌شود.

این مقام مسئول در ادامه نیز عنوان کرد: ضمن پوزش از شهروندان بابت تعطیلی بازار، درخواست داریم تا زمان بازگشایی مجدد این مجموعه به منظور حفظ سلامتی خودشان و سایر افراد، از خرید آبزیانی که توسط دستفروشان به صورت غیر بهداشتی عرضه می‌شود، خودداری کنند.