کمبود کالاهای بهداشتی به حداقل رسیده است/ تخلفات از طریق سامانه ۱۲۴ گزارش شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در کنار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان اقلام بهداشتی مورد نیاز نیز براساس گزارش دستگاه‌های اجرایی ذیربط به میزان مورد نیاز تأمین شده است و کمبودها در این رابطه به حداقل رسیده است.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، خلیل قاسمی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان اظهار کرد: اقلام ضروری مورد نیاز مردم استان برای ماه مبارک رمضان به مقدار مورد نیاز تأمین شده است و در حال توزیع در سراسر استان است.

قاسمی افزود: در کنار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان اقلام بهداشتی مورد نیاز نیز براساس گزارش دستگاه‌های اجرایی ذیربط به میزان مورد نیاز تأمین شده است و کمبودها در این رابطه به حداقل رسیده است.

وی بیان داشت: یکهزار و ۹۵ تن برنج، یکهزار و ۹۵ تن شکر، ۵۴۷ تن مرغ منجمد و۳۲۸ تن گوشت منجمد برای این ایام در هرمزگان ذخیره سازی شده است که در قالب طرح ضیافت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها در حال عرضه است.

وی تصریح کرد: قیمت برنج هندی مرغوب به ازای هر کیل و۸۰ هزار ریال، شکر توزیعی نیز در بسته‌های یک کیلوگرمی با برچسب تنظیم بازار به قیمت ۵۹ هزار ریال، مرغ منجمد با قیمت مصوب به ازای هر کیلو ۱۲۰ هزار ریال و گوشت منجمد به ازای هر کیلو ۴۲۰ هزار ریال در حال عرضه است.

وی از مردم استان خواست درصورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ گزارش کنند.