جلسه ستاد راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی به ریاست دکتر میرزاد فرماندار پارسیان

دکتر میرزاد فرماندار پارسیان : شهرستان پارسیان می تواند در زمینه برند سازی شیرینی های سنتی ، صنایع دستی و بسته بندی خرما و صنایع تبدیلی کشاورزی و صنایع پایین دستی در کشور و حتی صدور محصولات تولیدی به کشورهای حاشیه خلیج فارس فعالیت کند؛ این جایگاه و پتانسیل در منطقه پارسیان وجود دارد . […]

دکتر میرزاد فرماندار پارسیان : شهرستان پارسیان می تواند در زمینه برند سازی شیرینی های سنتی ، صنایع دستی و بسته بندی خرما و صنایع تبدیلی کشاورزی و صنایع پایین دستی در کشور و حتی صدور محصولات تولیدی به کشورهای حاشیه خلیج فارس فعالیت کند؛ این جایگاه و پتانسیل در منطقه پارسیان وجود دارد .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان ، جلسه ستاد راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی به ریاست دکتر میرزاد فرماندار پارسیان و با حضور بخشداران و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار گردید .

 

فرماندار شهرستان پارسیان با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان ، گفت: موانع و مشکلات برنامه های توسعه ای در شهرستان باید با مشارکت بانکها و همکاری همه جانبه مسئولین رفع گردد.

 

دکتر میرزاد در ادامه بیان داشت : مشارکت مسئولین و استقبال مردم از طرحها در کنار تسهیلات ویژه ای که دولت تدبیر و امید جهت برون رفت از مشکلات و توسعه در نظر گرفته است می تواند زمینه ساز رشد و توسعه پارسیان باشد.

 

رئیس ستاد راهبردی مدیریت اقتصاد مقاومتی پارسیان ، برنامه محور بودن را رمز موفقیت وپیشرفت عنوان کرد و گفت: طرحهای گردشگری ، صنعتی، کشاورزی مهمترین برنامه توسعه ای شهرستان در جهت ایجاد تولید و اشتغال و رونق اقتصادی است.

 

دکتر میرزاد ، نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح نمود: امروزه گردشگری یکی از ظرفیت های مهم توسعه ای در دنیا به شمار می رود و توسعه زیرساخت های گردشگری سواحل شهرستان می تواند باعث ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی گردد .

 

دکتر میرزاد با تاکید بر اینکه تعامل همه دستگاه ها با توجه به آمادگی آنان موجب رشد سریع و نتیجه گیری در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی می شود ، افزود : شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل خوبی جهت رونق اقتصادی و طرحهای اشتغالزایی را داراست و این امر با تلاش خوب بانکها و همراهی مدیران دستگاه های اجرایی عملی خواهد شد