جنگاوران، قهرمان مسابقات کونگ فو شهرستان بندرعباس

بندرعباس - تیم جنگاوران کونگ فو عنوان قهرمانی مسابقات کونگ فو نونهالان و نوجوانان شهرستان بندرعباس را به خود اختصاص داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، امین زارعی رییس هیات کونگ فو شهرستان بندرعباس امروز به خبرنگار ما گفت: تیم جنگاوران کونگ فو در سری رقابتهای کونگ فو بندرعباس با کسب ۵۷ امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات نونهالان و نوجوانان این شهرستان را کسب کرد.

وی با بیان اینکه در این پیکارها تیمهای کونگ فو کمپو با کسب ۴۴ امتیاز و تیم نیوکونگ فو با ۲۶ امتیاز به ترتیب عنوان دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، اضافه کرد:این رقابتها با حضور فایترهایی از سبکهای نیو کونگ فو، جنگاوران، کونگ فو کمپو، کونگ فو توآ و کونگ فو توآی سنتی برگزار و با استقبال خوب خانواده ها روبرو شد.

زارعی اضافه کرد: با وجود دلسوزان و تیم ذبده فنی و داوری در بندرعباس به دنبال ارتقای کونگ فو شهرستان هستیم و از آنجا که یکی از اولویت های مهم هیات توجه به بعد استعدادیابی و آموزش است گفت: این ظرفیت می تواند کمک به سزایی در رشد و توسعه کونگ فو در شهرستان داشته باشد.

وی همچنین بر همدلی و همکاری بیش از پیش خانواده ی کونگ فو هرمزگان تاکید کرد و گفت: برگزاری مسابقات متعدد و استاژ داوری و مربی گری موجب رشد این رشته مهیج در سطح شهرستان علی الخصوص روستاها خواهد شد.

سرداوری این رقابت‌ها بر عهده موسی رییسی بود و الیاس ذاکری، رضا سلیمی، یعقوب حسینی و علی رییسی زاده به عنوان داوران کنار و یاسین سپیدان زاده به عنوان داور وسط به امر قضاوت پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email