بیمارستان ابوالفضل میناب به ۷ دستگاه دیالیز تجهیز می شود

میناب - رییس بیمارستان ابولفضل (ع) میناب گفت: برای بهبود خدمت رسانی به بیماران کلیوی، بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب به 7 دستگاه دیالیز تجهیز می شود.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، میثم صالحی رییس بیمارستان ابوالفضل(ع) این شهرستان در جمع خبرنگاران به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار اظهار داشت : خبرنگار سنبل تعهد و وظیفه شناسی  و مطالبه گری است ،که برخی هم در این راه برای انجام رسالت خود، جان خود را هم از دست داده اند.

وی در خصوص افزایش آگاهی در بین مردم افزود : این کار به واسطه اطلاع رسانی هایی که این قشر از جامعه در بین مردم انجام می دهند صورت می گیرد و لزوم آگاه بخشی در جامعه هستند.

رییس بیمارستان ابوالفضل با اشاره به مهمترین دستاوردهای بیمارستان ابوالفضل میناب در این چند ماه گذشته گفت : یکی از مهمترین کارهایی که در این مدت انجام شده است ، احداث برگترین بخش نازایی شرق استان هرمزگان  در بیمارستان ابوالفضل (ع) میناب بود.

دکتر صالحی با بیان اینکه قریب به ۲۷۰۰ نازایی در شرق استان شناسایی شده است، عنوان کرد:  ۳۰۰ نفر از این افراد در این مجموعه تشکیل پرونده داده اند و اکثر آزمایشات و اقدامات در مانی آنها با تعرفه دولتی و در مجموعه بیمارستان انجام می شود که در این مدت چندین باروری از افراد تحت درمان به وجود آمده است.

وی راه اندازی بزرگترین بخش کویید و بیماریهای عفونی  شرق هرمزگان یکی دیگر از اقدامات انجام شده در بیمارستان ابوالفضل میناب نام برد و گفت: این بخش با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان راه اندازی و در حال  تجهیز است.

رییس بیمارستان ابوالفضل میناب اظهار داشت: تصفیه خانه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)  یکی از بهترین تصفیه خانه های استان هم محسوب می شود که در این محل ایجاد شده است.

صالحی با اشاره به  قول رییس دانشگاه و معاونت درمان برای تجهیز بخش دیالیز بیمارستان ابوالفضل میناب خاطر نشان کرد: پیگیر تجهیز هفت دستگاه دیالیز برای مجموعه بخش دیالیز این بیمارستان  هستیم که با حمایت های رییس دانشگاه امیدوار هستیم این هفت دستگاه بزودی به بیمارستان تحول داده شود  تا مردم بتوانند استفاده لازم را از این بخش برده باشند.