رونمایی پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر در هرمزگان

بندرعباس - پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، مسئول بسیج رسانه استان، دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان و یکی از پیشکسوتان رسانه‌ای در بندرعباس رونمایی شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، فراخوان نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر و ششمین دوره جشنواره استانی در قالب‌های گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیویی و مستند پادکست اعلام شد.

محورهای این دوره از جشنواره شامل شعار سال« مهار تورم، رشد تولید»، «جهاد تبی

ین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزند آوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی» و «رسانه و گروه‌های جهادی» بوده و بخش ویژه «آزادی قدس» به آن اضافه شده است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی بسیج رسانه مراجعه کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در آیین رونمایی از پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: رسانه فرصتی است که باید نهایت استفاده را از آن برد تا رسالت اصلی خود را نشان دهیم، به خصوص که نشان دادن چهره واقعی منحوس رژیم کودک کش رییم اشغالگر صهیونیستی یک تکلیف است و یک مرحله از جهاد تبیین در این صحنه متبلور می‌شود.

سردار اباذری سالاری افزود: جهاد تبیین امروز در عرصه بین المللی نشان دادن خوی زشت صهیونیست‌هاست که تنها می خواهند خوی خود را به نمایش گذاشته و وانمود کنند قدرت دارند، این از ضعف و زبونی آن‌هاست.

وی ابراز کرد: شما رسانه ها باید بتوانید چهره واقعی این رژیم را به مردم جهان بشناسانیم و این فرصت در اختیار خبرنگاران قرار دارد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) خاطرنشان کرد: مدعیانی که دم از حقوق بشر، مردم و زن ، زندگی آزادی می‌زدند را می‌بینیم، پایبند هیچ چیزی نیستند.

سردار سالاری گفت: نکته بعدی ایجاد امید و امید آفرینی در جامعه است، خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم می‌توانند با نقد منصفانه مسوولان را متوجه اولویت های مردم و خدمت گذاری برای آنان کنند.