وصول و توزیع اقلام اعطایی بازرگانان هرمزگان در راستای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی استان محقق شد

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از وصول و توزیع اقلام بهداشتی و کمکی در مبحث مقابله با بیماری کرونا برای مراکز درمانی و بیمارستانی با کمک فعالان اقتصادی و پیگیری این اتاق خبر داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر پیام رضایی با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور که پروازها و امور پستی با محدودیت روبرو شده است سرانجام موفق شدیم اقلام درخواستی بازرگانان،  تولیدکنندگان و واحدهای اقتصادی استان را  از تهران با پیگیری های مستمر جناب آقای محمدرضا صفا؛ریاست محترم اتاق بازرگانی بندرعباس وصول کنیم، افزود: تمام این اقلام آماده توزیع به مراکز درمانی استان هستند.


وی ادامه داد: این اقلام که به درخواست ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس و تلاش شبانه روزی ایشان تامین شده شامل شیلد محافظ صورت، دستکش، عینک یک بار مصرف، کلاه یک بار مصرف، لباس یک بار مصرف و ماسک می باشد.

این در حالی است که اتاق بازرگانی بندرعباس از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون در چندین مرحله اقلام مورد نیاز به بیمارستان ها و مراکز درمانی استان را با کمک های نقدی فعالان اقتصادی اعطا کرده است که علاوه بر آن بازرگانان در قشم و لنگه و سایر شهرستان ها نیز اقلام مورد نیاز کادر  درمان را تامین و اهدا کرده اند.


رضایی افزود: با توجه به اینکه اتاق بازرگانی بندرعباس به عنوان معین تجار  و استان در جمع آوری کمک جهت حمایت از مبارزه با ویروس کرونا انتخاب شده است،  تجار و خیرین می توانید حمایت های خود را به شماره حساب ذیل واریز نمایید. 

شماره حساب: ٠١٠۴٩٣٠٣٣١٠٠۴

شماره شبا: IR٢٩٠١٧٠٠٠٠٠٠٠١٠۴٩٣٠٣٣١٠٠۴

بانک ملی شعبه پاسداران بنام اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی بندرعباس


در انتها جا دارد از همراهی ها و حمایت جناب آقای دکتر همتی؛ استاندار محترم، تیم ستادی مبارزه با ویروس کرونا و نیز آقای قاسمی ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قدردان و سپاسگزار باشیم.